8th Annual Gorrie Elementary Walk-a-thon
First Last Sbup Organization Team Name
Charlie Abel   Team Kalmin
Preston Adams   Team Swan
melissa adams   Team Cole/Rhoads
Alaysia Adams   Team DeMao
L Albakri   Team Beatty
O Albakri   Team Slade/Wagner
Emma Alexander   Team Cahill
Adalyn Allen   Team Brooks
Meera Alneyadi   Team Condon
Ahmed Alneyadi   Team Berrios
Lukas Anderson   Team Slade/Wagner
Gunnar Anderson   Team Van Hise
Anonymous Anonymous   Team TrafficanteWilcox
Isabella Arad   Team Berrios
Gavin Arad   Team Zahner
Stella Arcadu   Team Berrios
Camilla Arcadu   Team Mattox
Evan Austin   Team Clough/Lockerby
Miles Austin   Team Condon
M Avery   Team Moon
Palmer Bahlow   Team Beatty
Jamison Bahlow   Team DeMao
Julia Bailey   Team Cole/Rhoads
Lila Bailey   Team TrafficanteWilcox
Nolan Bankovich   Team Jeckel/Klein
Team Bargamin/Marsee   Team Bargamin/Marsee
Kayla Barone   Team Berrios
Cole Bathurst   Team Clough/Lockerby
Dane Bathurst   Team TrafficanteWilcox
Brynleigh Beach   Team Knight/Crean
Gideon Beach   Team Moon
Team Beatty   Team Beatty
Ella Beatty   Team Sweeney
Za'mian Beauvais   Team Swan
Allison Beck   Team TrafficanteWilcox
H Belfatti   Team Brooks
A Belfatti   Team Slade/Wagner
Isabella Belmonte   Team Swan
Audrey Bergen   Team Van Hise
S Berger   Team Bargamin/Marsee
B Berger   Team Clough/Lockerby
Team Berrios   Team Berrios
Avani Bhate   Team Swan
Aidan Bizwell   Team Franklin
Griffin Bizwell   Team Lester/Weeks
Caroline Bizwell   Team Clough/Lockerby
Jackson Blackford   Team Cole/Rhoads
Stella Boblit   Team Sweeney
Samuel Bode   Team Cole/Rhoads
Magdalena Bode   Team DeMao
Brett Boksen   Team Knight/Crean
Emma Boksen   Team Knight/Crean
Jack Bolles   Team Kalmin
Jack Bolles   Team Kalmin
Demario Boone   Team Swan
Levi Borchers   Team Knight/Crean
Ranelagh Bradford   Team Bargamin/Marsee
Alexander Bradford   Team Bargamin/Marsee
Nathan Bradford   Team Brooks
Caden Brady   Team Stetekluh
Ava Bresee   Team Knight/Crean
Team Brooks   Team Brooks
Samuel Bruce   Team Bargamin/Marsee
Brantley Bruser   Team Moon
Carolina Bulnes   Team Cole/Rhoads
Penelope Bunch   Team Mattox
Bo Bunch   Team Stetekluh
Catalina Bunch   Team Moon
Lynde Bunn   Team Knight/Crean
Reese Bunn   Team Bargamin/Marsee
Miller Burdette   Team Bargamin/Marsee
Avery Burdette   Team Bargamin/Marsee
Callen Burnett   Team Kalmin
Jenna Burnett   Team Lester/Weeks
Team Cahill   Team Cahill
Kyleigh Caracciolo   Team Van Hise
Carson Caracciolo   Team Knight/Crean
Nola Carden   Team TrafficanteWilcox
Mila Cardet Knudson   Team Sweeney
Isabella Carney   Team Swan
Olivia Carney   Team Jeckel/Klein
Nathaniel Carper   Team Franklin
Bronson Carter   Team Sickle
Dilana Carter   Team Lester/Weeks
Jackson Castello   Team Beatty
Christian Castro   Team Bargamin/Marsee
Alexander Castro   Team Sickle
Kareena Chatani   Team Beatty
Sameer Chatani   Team Sweeney
Evan Cheung   Team Berrios
Hector Cintron   Team Moon
Reese Clark   Team Kalmin
William Clark   Team Knight/Crean
Amelia Clarke   Team Knight/Crean
C Clayman   Team Sweeney
Braeden Clements   Team Lester/Weeks
Team Clough/Lockerby   Team Clough/Lockerby
Isabellla Coe   Team Cole/Rhoads
Georgia Coe   Team Mattox
Team Cole/Rhoads   Team Cole/Rhoads
HEAD (10302-13157-201805111247) WIN-A4ILFVQ6G3Q