10th Annual Gorrie Elementary Walk-a-thon

First Last Sbup Company Team Name
Alaysia Adams   Team Slade/Bruns
Preston Adams   Team Chambers
Avery Adams   Team Franklin
Avery Adams   Team Franklin
Abir Advani   Team Sweeney
Oliver Albakri   Team Knight/Schening
Layla Albakri   Team Rhoads/Kalmin
Zacharia Alkhhyat   Team Ehrhart
Adalyn Allen   Team Condon
Hunter Anderson   Team Sweeney
Tysen Anglin   Team Hammersand
Maya Araujo   Team Dorazil
Camilla Arcadu   Team Beatty/Moon
Miles Austin   Team Sickle
Evan Austin   Team Zahner
Max Avery   Team Brown
Palmer Bahlow   Team Turner
Jaime Bahlow   Team Zahner
Jaime Bahlow   Team Zahner
Jaime Bahlow   Team Zahner
Jaime Bahlow   Team Zahner
Julia Bailey   Team Franklin
Nolan Bankovich   Team Stetekluh/McNamara
Team Bargamin   Team Bargamin
Layal Barry   Team Klein
Brynleigh Beach   Team Chambers
Gideon Beach   Team Franklin
Ella Beatty   Team Slade/Bruns
Team Beatty/Moon   Team Beatty/Moon
Addison Belfatti   Team Knight/Schening
Hailey Belfatti   Team Zahner
Brynlee Berger   Team Slade/Bruns
Shaylin Berger   Team Franklin
Avani Bhate   Team Bargamin
Milana Biasi-Abbott   Team Jeckel
Olivia Bigelow   Team Turner
Caroline Bizwell   Team Weeks
Griffin Bizwell   Team Knight/Schening
Alyssa Black-Diamond   Team Rhoads/Kalmin
Arielle Black-Diamond   Team Rhoads/Kalmin
Jackson Blackford   Team Brown
Stella Boblit   Team Weeks
Emma Boksen   Team Beatty/Moon
Brett Boksen   Team Beatty/Moon
Iarslav Bolgov   Team Brown
Carson Bommarito   Team Bargamin
Kevin Boohoff   Team Beatty/Moon
Nate Bradford   Team Weeks
Alex Bradford   Team Turner
Ranelagh Bradford   Team Turner
Ethan Bradley   Team Bargamin
Lilly Brady   Team Jeckel
Lola Brandon   Team Brown
Team Brooks   Team Brooks
Bishop Broussard   Team Weeks
Team Brown   Team Brown
Sam Bruce   Team Rhoads/Kalmin
Brantley Bruser   Team Brown
Reese Bunn   Team Turner
Lynde Bunn   Team Beatty/Moon
Miller Burdette   Team Rhoads/Kalmin
Avery Burdette   Team Brown
Jameson Byrnes   Team Jeckel
Benjamin Cabral   Team Sweeney
Ameliana Calitri   Team Dorazil
Christopher Campbell Jr   Team Rhoads/Kalmin
Marcus Capozzalo   Team Zahner
Romana Caputo   Team Ehrhart
Petey Caputo   Team Ehrhart
Francesca Caputo   Team Jeckel
Carson Caracciolo   Team Stetekluh/McNamara
Mckenzie Carlen   Team Stetekluh/McNamara
Olivia Carney   Team Beatty/Moon
Isabella Carney   Team Stetekluh/McNamara
Dilana Carter   Team Sickle
Jackson Castello   Team Franklin
Christian Castro   Team Rhoads/Kalmin
Walker Cato   Team Slade/Bruns
Allison Cellitti   Team Bargamin
Team Chambers   Team Chambers
Everett Chang   Team Hammersand
Sameer Chatani   Team Slade/Bruns
Kareena Chatani   Team Franklin
Jack Christy   Team Klein
William Clark   Team Stetekluh/McNamara
Chase Clayman   Team Condon
Blair Coburn   Team Sweeney
Georgia Coe   Team Stetekluh/McNamara
Isabella Coe   Team Franklin
Rogan Coker   Team Jeckel
Bathurst Cole   Team Slade/Bruns
Team Condon   Team Condon
Parker Coram   Team Slade/Bruns
Brooks Coram   Team Brooks
Annabelle Cottom   Team Condon
Marcus Cruz   Team Lockerby
Lauren Culbertson   Team DeMao
Karla Davis   Team Chambers
Carson Deater   Team Bargamin
Brandon DeJesus   Team Chambers
unknown PROD-4517