10th Annual Gorrie Elementary Walk-a-thon

First Last Sbdown Company Team Name
Kamila Zopoth   Team Weeks
Monika Zopoth   Team Rhoads/Kalmin
Briella Zaleski   Team Bargamin
Team Zahner   Team Zahner
Hudson Young   Team Bargamin
Teo Yesilbogaz   Team Knight/Schening
Declan Yeo   Team Weeks
Angelina Yang   Team Condon
Lennox Wuestling   Team Condon
Yichen wu   Team Condon
Bear Wright   Team Chambers
Tegan Wright   Team DeMao
John Max Wright   Team Turner
Lilianna Woods   Team Chambers
Kiley Wood   Team Sweeney
Olivia Wilson   Team Beatty/Moon
Avery Wilson   Team Turner
Ayrton Wilson   Team Franklin
Benjamin Williamson   Team Zahner
Delvin Williams   Team Condon
Parker Williams   Team Chambers
Elsie Whiteley   Team Knight/Schening
Taryn White   Team Turner
Wyatt Wenk   Team DeMao
Team Weeks   Team Weeks
Amelia Weaver   Team Slade/Bruns
Charley Weaver   Team Sickle
Marina Waygood   Team Knight/Schening
McLaine Waygood   Team Klein
Avery Watts   Team Bargamin
Katherine Walsh   Team Slade/Bruns
Jacob Vinci   Team Turner
Jolie Villanueva   Team Beatty/Moon
Ian Verheijen   Team Beatty/Moon
Tim Verheijen   Team DeMao
Sofia Vazquez   Team Zahner
Madeline Vanderpool   Team Sweeney
Jack Van Pelt   Team Brown
Milan Uttamchandani   Team Brooks
Elena Upshaw   Team Franklin
Grace Underwood   Team Rhoads/Kalmin
ChloĆ« Underhill   Team Lockerby
Jessica Underhill   Team Ehrhart
Luna Tyner   Team Brown
Kelsie Turner   Team Stetekluh/McNamara
Team Turner   Team Turner
Madison Turner   Team Franklin
Nega Tsekanovskiy   Team Bargamin
Elizabeth Trehan   Team Beatty/Moon
Elizabeth Trehan   Team Beatty/Moon
James Thorpe   Team Weeks
Luke Thorpe   Team Brooks
Ella Thomas   Team Beatty/Moon
Layla Thomas   Team Dorazil
Rosario Terracciano   Team Marsee
Thaxton Taylor   Team Rhoads/Kalmin
Gabriella Tadros   Team Condon
Jonathan Tadros   Team Beatty/Moon
Team Sweeney   Team Sweeney
Team Stetekluh/McNamara   Team Stetekluh/McNamara
Sommer Stablein   Team Beatty/Moon
Robin Spence-Sales   Team Franklin
Austin So   Team Hammersand
Team Snight/Schening   Team Knight/Schening
JP Slowik   Team Weeks
Team Slade/Bruns   Team Slade/Bruns
Taylor Sink   Team Hammersand
Colton Sink   Team Dorazil
Maurice Singleton   Team Franklin
Lilly Siler   Team Brown
Lilly Siler   Team Brown
Team Sickle   Team Sickle
Andi Shumacker   Team Stetekluh/McNamara
Bryce Shumacker   Team Ehrhart
Sophia Shelhart   Team Ehrhart
Simon Segundo   Team Franklin
Jack Henry Schroden   Team Slade/Bruns
Sol Santos   Team Zahner
Leilani Santoro   Team Marsee
Sophia Santi   Team Stetekluh/McNamara
Sophia Santi   Team Stetekluh/McNamara
Addy Sansone   Team Bargamin
Maxwell Sanchez   Team Knight/Schening
Mia Sanchez   Team Brown
Lorenzo Salvaggio   Team Dorazil
Natalia Salvaggio   Team Slade/Bruns
Larenzo Salvaggio   Team Dorazil
Sophia Sallman   Team Zahner
Nishanth Sailagundla   Team Slade/Bruns
Angelina Sack   Team Sickle
Kyuyan Ryu   Team Brown
Jih Ryu   Team Brown
August Ruth   Team Chambers
Sebastian Ruiz   Team Turner
Trey Rubenzer   Team Slade/Bruns
Alexander Rozas   Team Jeckel
Jose Rosales   Team Chambers
Carol Romero   Team Rhoads/Kalmin
Ana Cecilia Rodriguez-Ruiz   Team Weeks
Emma Rodriguez   Team Knight/Schening
unknown PROD-B594