10th Annual Gorrie Elementary Walk-a-thon

First Last Company Sbup Team Name
Jessica Martello   Team Rhoads/Kalmin
James Rock   Team Hammersand
Irene Delashaw   Team Sweeney
Brynna Lissl   Team Hammersand
Gunnar Lissl   Team Zahner
Stella Hobbs   Team Hammersand
Nishanth Sailagundla   Team Slade/Bruns
Max Miller   Team Hammersand
Addison Richardson   Team Chambers
Creedence Richardson   Team Hammersand
Austin Liebau   Team Hammersand
Ella Thomas   Team Beatty/Moon
Layla Thomas   Team Dorazil
Brooklyn Hoffman   Team Hammersand
Alaysia Adams   Team Slade/Bruns
ChloĆ« Underhill   Team Lockerby
Jessica Underhill   Team Ehrhart
Ella Beatty   Team Slade/Bruns
Lexa Jankes   Team Klein
Desa Jankes   Team Marsee
Tegan Wright   Team DeMao
John Max Wright   Team Turner
Taylor Sink   Team Hammersand
Sophia Santi   Team Stetekluh/McNamara
Sophia Santi   Team Stetekluh/McNamara
Kevin Boohoff   Team Beatty/Moon
Angelina Yang   Team Condon
Jason Nydick   Team Slade/Bruns
Benjamin Jensen   Team Hammersand
Benjamin Jensen   Team Hammersand
Elisha Jensen   Team Slade/Bruns
Olivia Wilson   Team Beatty/Moon
Avery Wilson   Team Turner
James O'Brien   Team Franklin
Bathurst Cole   Team Slade/Bruns
Hamilton O'Brien   Team Stetekluh/McNamara
Liam Kalmin   Team Ehrhart
Kamila Zopoth   Team Weeks
Monika Zopoth   Team Rhoads/Kalmin
Luca Drewes   Team Franklin
Logan Masters   Team Slade/Bruns
Maya Fernandez   Team Marsee
Austin So   Team Hammersand
Carol Romero   Team Rhoads/Kalmin
Josephine Kretchman   Team Weeks
Lily McDonough   Team Zahner
Claire McDonough   Team Brooks
Dexter Manda   Team Rhoads/Kalmin
Sage Groves   Team Slade/Bruns
Cadence Groves   Team Brown
Vivienne Edinger   Team Beatty/Moon
Nina Gore-Urena   Team Ehrhart
Alyssa Black-Diamond   Team Rhoads/Kalmin
Arielle Black-Diamond   Team Rhoads/Kalmin
Trey Rubenzer   Team Slade/Bruns
Scarlett Epstein   Team Rhoads/Kalmin
Jacob Vinci   Team Turner
Isabelle Neagu   Team Rhoads/Kalmin
Aiden Enger   Team Rhoads/Kalmin
Tysen Anglin   Team Hammersand
Justin Duncan   Team Rhoads/Kalmin
Hayden Healey   Team Lockerby
Kevin Healey   Team Condon
Miller Burdette   Team Rhoads/Kalmin
Avery Burdette   Team Brown
Jack Van Pelt   Team Brown
Tanay Jadhav   Team Rhoads/Kalmin
William Clark   Team Stetekluh/McNamara
Adam Faust   Team Rhoads/Kalmin
Tommy Mena   Team Ehrhart
Emily Mena   Team Ehrhart
Karla Davis   Team Chambers
Ariel Mualem   Team Sweeney
Daniel Mualem   Team Lockerby
August Ruth   Team Chambers
Jose Rosales   Team Chambers
Stella Oliveira   Team Rhoads/Kalmin
Brynleigh Beach   Team Chambers
Gideon Beach   Team Franklin
Chance Freedman   Team Beatty/Moon
Jordan Freedman   Team Chambers
Charlie Kale   Team Chambers
Emma Ritchie   Team Sweeney
Callie Ritchie   Team Chambers
Princess LeBlanc   Team Rhoads/Kalmin
Leyton Parker   Team Chambers
Bear Wright   Team Chambers
James Harden   Team Rhoads/Kalmin
Bradley Reimer   Team Jeckel
Romana Caputo   Team Ehrhart
Petey Caputo   Team Ehrhart
Francesca Caputo   Team Jeckel
Milana Biasi-Abbott   Team Jeckel
Victoria Knowles   Team Jeckel
Lily Mincberg   Team Jeckel
Victoria Knowles   Team Jeckel
Mckenzie Carlen   Team Stetekluh/McNamara
Aubrey Fuller   Team Jeckel
Kinsley Fuller   Team Marsee
Parker Williams   Team Chambers
unknown PROD-5981