10th Annual Gorrie Elementary Walk-a-thon

First Last Company Sbup Team Name
Thaxton Taylor   Team Rhoads/Kalmin
Chayce Hickling   Team Chambers
Grace Underwood   Team Rhoads/Kalmin
Kinlee Lindquist   Team DeMao
Christopher Campbell Jr   Team Rhoads/Kalmin
Brandon DeJesus   Team Chambers
Aviyon Quillen   Team Rhoads/Kalmin
Ben Gabriely   Team Rhoads/Kalmin
Preston Adams   Team Chambers
Angelina Sack   Team Sickle
John Carter Ray   Team Franklin
Wellesley Eckhoff   Team Rhoads/Kalmin
Saurabh Joshi   Team Stetekluh/McNamara
Lenah Kelly   Team Stetekluh/McNamara
Mason Povolny   Team Lockerby
Jackson Kral   Team Bargamin
Olivia Kral   Team Stetekluh/McNamara
Sophia Shelhart   Team Ehrhart
Addy Sansone   Team Bargamin
Colin Reiss   Team Ehrhart
Abraham Hoffman   Team Jeckel
Geena Ortiz   Team Hammersand
Layal Barry   Team Klein
Ranelagh Bradford   Team Turner
Lilly Brady   Team Jeckel
Briella Zaleski   Team Bargamin
Nate Bradford   Team Weeks
Alex Bradford   Team Turner
Michael McKenney   Team Franklin
Sofia Vazquez   Team Zahner
Charlie Deng   Team Condon
Wyatt Wenk   Team DeMao
Yichen wu   Team Condon
Marcus Capozzalo   Team Zahner
Avery Gremer   Team DeMao
Addison Gremer   Team Condon
Luna Tyner   Team Brown
Ivyionna Levy   Team Klein
Robin Spence-Sales   Team Franklin
Ana Cecilia Rodriguez-Ruiz   Team Weeks
Julia Bailey   Team Franklin
Mia Lefferts   Team Weeks
Georgia Coe   Team Stetekluh/McNamara
Isabella Coe   Team Franklin
Blair Coburn   Team Sweeney
Liam Ramos   Team Chambers
Avery Adams   Team Franklin
Jayden Lacy   Team Ehrhart
Declan Yeo   Team Weeks
Ayrton Wilson   Team Franklin
James Thorpe   Team Weeks
Luke Thorpe   Team Brooks
Lovie O’Brien   Team Slade/Bruns
Lovie O’Brien   Team Slade/Bruns
Graison O’Brien   Team Sweeney
Madden Moore   Team Franklin
George Oliveira   Team Weeks
George Oliveira   Team Weeks
Adalie Misdary   Team Sweeney
Kellen Misdary   Team Slade/Bruns
Elena Upshaw   Team Franklin
Julianna Margre   Team Franklin
Sameer Chatani   Team Slade/Bruns
Kareena Chatani   Team Franklin
Avery Adams   Team Franklin
Brandon Leal   Team Slade/Bruns
Cheryl Martin    
Mason Martin   Team Hammersand
Aiden Edwards   Team DeMao
Reese Green   Team Weeks
Jonathan Green   Team Brooks
Zander Malik   Team DeMao
Jaxen McElhinney   Team Stetekluh/McNamara
Trenten McElhinney   Team Brown
Elizabeth Trehan   Team Beatty/Moon
Elizabeth Trehan   Team Beatty/Moon
Ryder Owens   Team Stetekluh/McNamara
Leilani Santoro   Team Marsee
Kelsie Turner   Team Stetekluh/McNamara
Iris Hellman   Team Sickle
Silvia Hellman   Team Stetekluh/McNamara
Adalyn Allen   Team Condon
Aiden Holewa   Team Dorazil
Milan Uttamchandani   Team Brooks
Skyler norton   Team Ehrhart
Lilly Siler   Team Brown
Lilly Siler   Team Brown
Chase Clayman   Team Condon
Jetton Mortillo   Team Condon
Keegan Hussey   Team Condon
Lennox Wuestling   Team Condon
Stella Boblit   Team Weeks
Melis Garcia   Team Slade/Bruns
Savannah Dixon   Team Hammersand
Amelia Dixon   Team Hammersand
Brooklynn Dixon   Team Slade/Bruns
Madison Turner   Team Franklin
Cobin Heath   Team Sweeney
Daniela Mayoral   Team Lockerby
Jack Markiewicz   Team Klein
unknown PROD-5981