10th Annual Gorrie Elementary Walk-a-thon

First Last Company Sbdown Team Name
Team Sweeney   Team Sweeney
Team Hammersand   Team Hammersand
Team Brooks   Team Brooks
Team DeMao   Team DeMao
Team Jeckel   Team Jeckel
Team Klein   Team Klein
Team Lockerby   Team Lockerby
Team Dorazil   Team Dorazil
Team Zahner   Team Zahner
Team Condon   Team Condon
Team Weeks   Team Weeks
Team Bargamin   Team Bargamin
Team Chambers   Team Chambers
Team Sickle   Team Sickle
Team Ehrhart   Team Ehrhart
Team Marsee   Team Marsee
Team Turner   Team Turner
Team Brown   Team Brown
Team Franklin   Team Franklin
Team Slade/Bruns   Team Slade/Bruns
Team Stetekluh/McNamara   Team Stetekluh/McNamara
Team Beatty/Moon   Team Beatty/Moon
Team Snight/Schening   Team Knight/Schening
Team Rhoads/Kalmin   Team Rhoads/Kalmin
Carson Deater   Team Bargamin
Tyler Hammond   Team Knight/Schening
Emma Grange   Team Brooks
Alison Grange   Team Stetekluh/McNamara
Jake Grange   Team Sickle
Sophia Ford   Team Rhoads/Kalmin
Christian Castro   Team Rhoads/Kalmin
Rosario Terracciano   Team Marsee
Max Avery   Team Brown
Evan Katz   Team Brooks
Liam Mobley   Team Stetekluh/McNamara
Carson Bommarito   Team Bargamin
JP Slowik   Team Weeks
Blake Levy   Team Weeks
Luke Levy   Team Turner
Evan Hall   Team Weeks
Jackson Hayes   Team Weeks
Emma Boksen   Team Beatty/Moon
Brett Boksen   Team Beatty/Moon
Reagan Kidwell   Team Dorazil
Annabelle Cottom   Team Condon
Sophia Sallman   Team Zahner
Lucy Dougherty   Team Franklin
Allison Cellitti   Team Bargamin
Sophia Nicholas   Team Bargamin
Avani Bhate   Team Bargamin
Nega Tsekanovskiy   Team Bargamin
Carson Caracciolo   Team Stetekluh/McNamara
Marcus Cruz   Team Lockerby
William Reed   Team Hammersand
Madelyn Reed   Team Weeks
Brynlee Berger   Team Slade/Bruns
Shaylin Berger   Team Franklin
Gabe Haidermota   Team Lockerby
Jackson Castello   Team Franklin
Marc Mclaughlin   Team Weeks
Daniel McLaughlin   Team Sweeney
Caroline Bizwell   Team Weeks
Griffin Bizwell   Team Knight/Schening
Taryn White   Team Turner
Simon Segundo   Team Franklin
Harper Henry   Team Sickle
Grant Henry   Team Zahner
Layla May   Team Knight/Schening
Oliver Albakri   Team Knight/Schening
Layla Albakri   Team Rhoads/Kalmin
Ethan Kasper   Team Chambers
Walker Cato   Team Slade/Bruns
Avery Franklin   Team Slade/Bruns
Andi Shumacker   Team Stetekluh/McNamara
Bryce Shumacker   Team Ehrhart
Mason Richardson   Team Lockerby
Parker Coram   Team Slade/Bruns
Brooks Coram   Team Brooks
Parker Richardson   Team Slade/Bruns
Bishop Broussard   Team Weeks
Elle Lynch   Team Slade/Bruns
Colton Sink   Team Dorazil
Scotlyn Mitchell   Team Slade/Bruns
Olivia Carney   Team Beatty/Moon
Isabella Carney   Team Stetekluh/McNamara
Lilly Mueller   Team Jeckel
Addison Gremer   Team Condon
Benjamin Cabral   Team Sweeney
Jacelyn Freebery   Team Dorazil
Sam Bruce   Team Rhoads/Kalmin
Kai Deng   Team Rhoads/Kalmin
Claire Mockler   Team Rhoads/Kalmin
Sam Palmer   Team Slade/Bruns
Abir Advani   Team Sweeney
Brooke Parker   Team Brown
Chloee Lau   Team Rhoads/Kalmin
Gisele Lau   Team Klein
Harper Playford   Team Dorazil
Nash Pond   Team Hammersand
James Rock   Team Hammersand
unknown PROD-5981