10th Annual Gorrie Elementary Walk-a-thon

First Last Sbup Company Team Name
Saurabh Joshi   Team Stetekluh/McNamara
Charlie Kale   Team Chambers
Liam Kalmin   Team Ehrhart
Ethan Kasper   Team Chambers
Evan Katz   Team Brooks
Lenah Kelly   Team Stetekluh/McNamara
Reagan Kidwell   Team Dorazil
Team Klein   Team Klein
Victoria Knowles   Team Jeckel
Victoria Knowles   Team Jeckel
Milly Koh   Team Turner
Lilly Kolaxazov   Team Klein
Ashley Anne Korakis   Team Chambers
AllyB Korakis   Team Brooks
Jackson Kral   Team Bargamin
Olivia Kral   Team Stetekluh/McNamara
Josephine Kretchman   Team Weeks
Kate Kronbach   Team Ehrhart
Lauren Kronbach   Team Zahner
Jayden Lacy   Team Ehrhart
Fernando Lastra   Team Brown
Chloee Lau   Team Rhoads/Kalmin
Gisele Lau   Team Klein
Ava Lauren   Team Zahner
Ashton Laurin   Team Knight/Schening
Brandon Leal   Team Slade/Bruns
Victoria Leanos   Team Franklin
Princess LeBlanc   Team Rhoads/Kalmin
Chad LeBleu   Team Brown
Chad LeBleu   Team Brown
Cooper Lee   Team Marsee
Yuna Lee   Team Turner
San Lee   Team Klein
Mia Lefferts   Team Weeks
Ivyionna Levy   Team Klein
Blake Levy   Team Weeks
Luke Levy   Team Turner
Austin Liebau   Team Hammersand
Nathan Lilly   Team Bargamin
William Lilly   Team Sickle
Lauren Lilly   Team Beatty/Moon
Kinlee Lindquist   Team DeMao
Logan Lindstrom   Team Sweeney
Brynna Lissl   Team Hammersand
Gunnar Lissl   Team Zahner
Team Lockerby   Team Lockerby
Vivian Locklear   Team Turner
Jaxon Loehner   Team Beatty/Moon
Abby Lucas   Team Brown
Andrew Lucas   Team Knight/Schening
Elle Lynch   Team Slade/Bruns
Zander Malik   Team DeMao
Dexter Manda   Team Rhoads/Kalmin
Julianna Margre   Team Franklin
Jack Markiewicz   Team Klein
Ella Markiewicz   Team Sickle
David Marotte   Team Sickle
Team Marsee   Team Marsee
Jessica Martello   Team Rhoads/Kalmin
Kyla Martens   Team Knight/Schening
Alexa Martens   Team Lockerby
Cheryl Martin    
Mason Martin   Team Hammersand
Logan Masters   Team Slade/Bruns
Ella Maxit   Team Beatty/Moon
Ella Maxit   Team Beatty/Moon
Layla May   Team Knight/Schening
Daniela Mayoral   Team Lockerby
Leighton McBreen   Team Dorazil
Kyler McBreen   Team Stetekluh/McNamara
Aryah Mccray   Team Sweeney
Ronald Mccray   Team Sweeney
Lily McDonough   Team Zahner
Claire McDonough   Team Brooks
Jaxen McElhinney   Team Stetekluh/McNamara
Trenten McElhinney   Team Brown
Roydow McEluurray   Team Hammersand
Michael McKenney   Team Franklin
Marc Mclaughlin   Team Weeks
Daniel McLaughlin   Team Sweeney
Laila MCQUEEN   Team Marsee
Tommy Mena   Team Ehrhart
Emily Mena   Team Ehrhart
Michael Mi   Team Slade/Bruns
Maeve Miller   Team Jeckel
Max Miller   Team Hammersand
Lily Mincberg   Team Jeckel
Adrianna Miranda   Team Condon
Madeline Miranda   Team Ehrhart
Makayla Miranda   Team Turner
Max Miranda   Team Lockerby
Adalie Misdary   Team Sweeney
Kellen Misdary   Team Slade/Bruns
Scotlyn Mitchell   Team Slade/Bruns
Liam Mobley   Team Stetekluh/McNamara
Claire Mockler   Team Rhoads/Kalmin
Madden Moore   Team Franklin
Knox Morris   Team DeMao
Chase Morris   Team Stetekluh/McNamara
Charlotte Morris   Team Brown
unknown PROD-7476