9th Annual Gorrie Elementary Walk-a-thon
First Last Organization Sbup Team Name
Tyler Hammond   Team Beatty/Moon
Amelie Heine   Team Marsee
Nikolai Engelman   Team Clough
Gwenyth Robbins   Team Beatty/Moon
Maximilian Segundo   Team Kalmin
Simon Segundo   Team Cahill
Spiro Telegadis   Team Knight
Alison Lissl   Team Jeckel
Maxwell Oberdorfer   Team Jeckel
Jett Mortillo   Team Jeckel
Annabelle Cottom   Team Mattox/Sickle
Ember Sullivan   Team Mattox/Sickle
Emma Alexander   Team Kalmin
Scotlyn Mitchell   Team Mattox/Sickle
Ian Russell   Team Lester/Weeks
Kyle Russell   Team Slade/Bruns
Colton Sink   Team Clough
Griffin Bizwell   Team Bargamin
Caroline Bizwell   Team Lockerby
Robin Spence-Sales   Team Trafficante/Wilcox
Tommy Mena   Team Beatty/Moon
Madden Moore   Team Trafficante/Wilcox
Emily Mena   Team Beatty/Moon
Jordan Anderson   Team Kalmin
Avery Franklin   Team Jeckel
Lucas Gutcher   Team Cole/McNamara
Avalon Hemstead   Team Trafficante/Wilcox
John Gutcher   Team Kalmin
Sam Palmer   Team Jeckel
Maxwell Palmer   Team Marsee
Luca Drewes   Team Trafficante/Wilcox
Addison Gremer   Team Lockerby
Evan Halll   Team Mattox/Sickle
Liam Mobley   Team Zahner
Max Mobley   Team Kalmin
Miles Mobley   Team Rhoads
Ella Beatty   Team Lockerby
James O'Brien   Team Berrios
Hamilton O'Brien   Team Condon
Olivia Carney   Team Slade/Bruns
Kieran McIntosh   Team Kalmin
Jason Nydickq   Team Knight
William Clark   Team Slade/Bruns
Nega Tsekanovskiy   Team Lester/Weeks
Mckenzie Carlen   Team Condon
Sofia Kurtyka   Team Slade/Bruns
Madelyn Reed   Team Lockerby
Samuel Ridgewell   Team Kalmin
Carson Caracciolo   Team Condon
Kyleigh Caracciolo   Team Rhoads
Elizabeth Trehan   Team Slade/Bruns
Charles Kerper   Team Van Hise
Dean Kerper   Team Beatty/Moon
Sam Bruce   Team Van Hise
Kareena Chatani   Team Cahill
Sameer Chatani   Team Lockerby
Jacob Vinci   Team Trafficante/Wilcox
Ma'Liah Richardson   Team Cahill
Avery Adams   Team Van Hise
Aiden Enger   Team Cahill
Bryce Shumacker   Team Beatty/Moon
Andi Shumacker   Team Zahner
Ewan Edwards   Team Condon
Isabella Carney   Team Slade/Bruns
Daavria Coats   Team Knight
Sophia Sallman   Team Mattox/Sickle
Desa Jankes   Team Bargamin
Lexa Jankes   Team Clough
Bear Wright   Team Lester/Weeks
Sophia Santi   Team Lester/Weeks
Ava Ford   Team Marsee
Sophia Ford   Team Trafficante/Wilcox
Luna Tyner   Team Trafficante/Wilcox
Alexander Bradford   Team Trafficante/Wilcox
Nate Bradford   Team Lockerby
Samuel Bode   Team Trafficante/Wilcox
Magdalena Bode   Team Knight
Brynlee Berger   Team Jeckel
Shaylin Berger   Team Trafficante/Wilcox
Jackson Haughey   Team Van Hise
Alaysia Adams   Team Knight
Jackson Blackford   Team Van Hise
Virginia Arad   Team Brooks
Gavin Arad   Team Stetekluh
Bella Arad   Team Kalmin
Lennox Wuestling   Team Lockerby
Julius Tarkiainen   Team Van Hise
Elisha Jensen   Team Jeckel
Brantley Bruser   Team Van Hise
Julianna Margre   Team Trafficante/Wilcox
Lovella OBrien   Team Jeckel
Logan Masters   Team Jeckel
Stirling Murray   Team Brooks
Ethan Kasper   Team Condon
Hugh Murray   Team Trafficante/Wilcox
Sofia Vazquez   Team Jeckel
Christian Castro   Team Trafficante/Wilcox
Nolan Bankovich   Team Lester/Weeks
John Max Wright   Team Trafficante/Wilcox
Miles Austin   Team Cole/McNamara
v4.8.1 20181217-115443 PROD-1K9L-8e55