9th Annual Gorrie Elementary Walk-a-thon
First Last Sbup Organization Team Name
William Clark   Team Slade/Bruns
Chase Clayman   Team Knight
Braeden Clements   Team Bargamin
Team Clough   Team Clough
Daavria Coats   Team Knight
Georgia Coe   Team Lester/Weeks
Isabella Coe   Team Van Hise
Team Cole/McNamara   Team Cole/McNamara
Team Condon   Team Condon
Graeme Connors   Team Brooks
Annabelle Cottom   Team Mattox/Sickle
alexandra couch   Team Rhoads
Henderson Crook   Team Berrios
Aidan Cunningham   Team Franklin
Karla Davis   Team Slade/Bruns
Ilan de la Fuente   Team Clough
Carson Deater   Team Slade/Bruns
Nyla DeLand   Team Condon
Team DeMao   Team DeMao
Charlie Deng   Team Lockerby
Kai Deng   Team Trafficante/Wilcox
Teddy DeSisto   Team Sweeney
Trajan DeSisto   Team Bargamin
Isabella Diaz   Team Jeckel
Brooklynn Dixon   Team Knight
Lucy Dougherty   Team Van Hise
Luca Drewes   Team Trafficante/Wilcox
Anna Dumont   Team Marsee
Justin Duncan   Team Trafficante/Wilcox
Connor Duralia   Team Beatty/Moon
Benjamin Durfee   Team Clough
Vivienne Edinger   Team Slade/Bruns
Ewan Edwards   Team Condon
Mya Egger   Team Van Hise
Natalie Ellsworth   Team Kalmin
Nikolai Engelman   Team Clough
Aiden Enger   Team Cahill
Scarlett Epstein   Team Van Hise
Scarlett Epstein   Team Van Hise
Ethan Everhart   Team Beatty/Moon
Sasha Feldbaum   Team Knight
Ava Ford   Team Marsee
Sophia Ford   Team Trafficante/Wilcox
Callia Fox   Team Rhoads
Avery Franklin   Team Jeckel
Team Franklin   Team Franklin
Hadley Frantzen   Team Zahner
Jordan Freedman   Team Slade/Bruns
Chance Freedman   Team Slade/Bruns
Mitchell Friedman   Team Sweeney
Julia Frye The Frye Family Team Bargamin
Christian Fuller   Team Rhoads
Cailyn Fuller   Team Beatty/Moon
B Gabriely   Team Trafficante/Wilcox
Sena Garcia   Team Lockerby
Jake Geiger   Team Rhoads
Averie Gilbert   Team Bargamin
Ella Gisclair   Team Kalmin
Aaliyah Gonzalez   Team Cole/McNamara
Estela Gonzalez   Team Rhoads
Phurvaja Gopinath   Team Franklin
Nina Gore-Urena   Team Stetekluh
Alison Grange   Team Condon
Jacob Grange   Team Bargamin
Reese Green   Team Mattox/Sickle
Addison Gremer   Team Lockerby
Stella Griggs   Team Rhoads
Isabelle Grosskopf   Team Rhoads
Cadence Groves   Team Berrios
Sage Groves   Team Lockerby
John Gutcher   Team Kalmin
Lucas Gutcher   Team Cole/McNamara
Gabriel Haidermota   Team Sweeney
Lilya Hale   Team Cole/McNamara
Evan Halll   Team Mattox/Sickle
Carter Hamilton   Team Beatty/Moon
Tyler Hammond   Team Beatty/Moon
James Harden   Team Berrios
Jackson Haughey   Team Van Hise
Finn Hawkins   Team Stetekluh
Jackson Hayes   Team Jeckel
Hayden Healey   Team Clough
Kevin Healey   Team Mattox/Sickle
Amelie Heine   Team Marsee
Silvia Hellman   Team Slade/Bruns
Iris Hellman   Team Cole/McNamara
Avalon Hemstead   Team Trafficante/Wilcox
Grant Henry   Team Mattox/Sickle
Harper Henry   Team Beatty/Moon
Chayce Hickling   Team Condon
Abraham Hoffman   Team Brooks
Karalyn Holton   Team Cole/McNamara
Lilly Hotchkiss   Team Franklin
Alexa Hughes   Team Bargamin
Evan Hunter   Team Beatty/Moon
Keegan Hussey   Team Lockerby
Peyton Hussey   Team Rhoads
Samuel Hyman   Team Franklin
Nonie Hyman   Team Stetekluh
Rayyan Ilyas   Team Cole/McNamara
v4.8.0 20181203-114035 PROD-CEM0-3450